Like/Tweet/+1
Cautare

Rezultate pe:

Rechercher Cautare avansata

Ultimele subiecte
» Reproducere scatii!
Vin Sept 07, 2018 2:41 pm Scris de minacandrei

» De ce nu avem rezultate pozitive in reproducerea pasarilor indigene.
Lun Iun 04, 2018 4:12 am Scris de Dan

» Proteine , zer de lapte
Mier Apr 25, 2018 8:48 am Scris de Dan

» Pasari la hranitoarea din gradina
Sam Apr 07, 2018 6:30 pm Scris de Admin

» Voliere/Colivii
Vin Mar 16, 2018 4:06 am Scris de Dan

» CANARI
Vin Mar 16, 2018 4:03 am Scris de Dan

» La inceput de drum
Dum Feb 18, 2018 5:13 pm Scris de Dan

» Apa pasarilor un element vital
Mier Feb 07, 2018 8:09 pm Scris de Dan

» Femele emancipate
Mier Feb 07, 2018 4:35 am Scris de Dan

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 FAQ
 Cautare
Parteneri
forum gratuit

Sondaj
Bookmarking social

Bookmarking social digg  Bookmarking social delicious  Bookmarking social reddit  Bookmarking social stumbleupon  Bookmarking social slashdot  Bookmarking social yahoo  Bookmarking social google  Bookmarking social blogmarks  Bookmarking social live      

Pastrati adresa test forum pe site-ul dvs. de bookmarking social

Pastrati adresa CLUBUL CRESCATORILOR DE FRINGILLIDAE pe site-ul dvs. de bookmarking social

ATESTAT 2012

In jos

ATESTAT 2012

Mesaj  cuciureanu_sorin la data de Vin Aug 10, 2012 2:05 pm

Dragi prieteni....forumul nostru creste de la o zi la alta si creste bine ,zic eu.Este o mica comunitate unde impatimiti ai acestui hobby se intilnesc zi dupa zi schimbind pareri,opinii,bucurii dar si insuccese.Staful CRF a decis ca in acest an sa ofere un atestat de merit ,nu neaparat pentru rezultatele aduse pe plan ornitologic dupa un sezon reproductiv ,ci si pentru faptul de a fi ajutat prin sfaturile sale pe multi dintre cititorii acestui forum ,prin munca depusa in spatele calculatorului cautind informatii cit mai utile pe nenumarate site-uri ale colegilor nostri europeni ...si nu numai ...si asta pentru a oferi un trai cit mai placut amicilor nostri zburatori.
Nea Dane.....uite:
-ai invatat sa pui poze pe forum ....dar si altii o fac
-te-ai trezit dimineata facind multe pentru prietenii nostri din colivie ...dar si altii o fac
-ai invatat parintii naturali sa hraneasca puii...lucru care altii nu-l fac
Ai facut multe alte lucruri pe care altii le fac dar cred ca in acest an nimeni nu a reusit sa transmita celorlalti colegi asa mult cum ai reusit dumneata.Tuturor celorlalti un multumesc pentru tot ceea ce faceti si mult succes in continuare.Chiar daca nu ne cunoastem se vede din ceea ce faceti si scrieti pasiunea care o puneti pentru prietenii nostri zburatori.Inca o data multumesc pentru tot ceea ce faceti.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Ultima editare efectuata de catre cuciureanu_sorin in Dum Aug 12, 2012 8:56 am, editata de 1 ori
cuciureanu_sorin
Admin
Admin

Puncte : 1055
Data de inscriere : 05/03/2011
Varsta : 42
Localizare : iasi

Sus In jos

Re: ATESTAT 2012

Mesaj  Admin la data de Vin Aug 10, 2012 2:52 pm

Felicitari Nea Dan pentru diploma si la cat mai multe realizari

Admin
Admin

Puncte : 529
Data de inscriere : 26/02/2011
Varsta : 38
Localizare : Berlin

http://clubulromandefringil.forumgratuit.ro

Sus In jos

Mesaj  Dan la data de Lun Aug 13, 2012 2:33 pm

Multumesc tuturor iubitorilor si crescatorilor de pasari pe aceasta cale . Va urez si voua multe succese si bucurii,sunt alaturi de voi mereu.Cel mai important este sa fim uniti si sa ne ajutam.Numai asa putem inainta.A fost cel mai greu an pentru pasari,iarna cumplita si o vara prea fierbinte,cred ca asta este si motivul pentru care rezultatele au fost foarte slabe.VA MULTUMESC PRIETENI ! Very Happy
Dan
Moderator
Moderator

Puncte : 818
Data de inscriere : 04/04/2011
Localizare : BUC.

http://pasarindigene.sunphoto.ro/

Sus In jos

Mesaj  cuciureanu_sorin la data de Mier Aug 15, 2012 7:27 am

Dan a scris:Multumesc tuturor iubitorilor si crescatorilor de pasari pe aceasta cale . Va urez si voua multe succese si bucurii,sunt alaturi de voi mereu.Cel mai important este sa fim uniti si sa ne ajutam.Numai asa putem inainta.A fost cel mai greu an pentru pasari,iarna cumplita si o vara prea fierbinte,cred ca asta este si motivul pentru care rezultatele au fost foarte slabe.VA MULTUMESC PRIETENI ! Very Happy
As putea spune ca ne aflam toti in aceeasi barca si cit timp vom visli impreuna in aceeasi directie vom ajunge departe si cu satisfactii din partea fiecaruia.Tin sa precizez ca este considerat pretios contributul tuturor:"experti "sau "neexperti". Din contra ...as zice ,ca sint acestia din urma care cu intrebarile lor ne arunca in discutii captivante.
cuciureanu_sorin
Admin
Admin

Puncte : 1055
Data de inscriere : 05/03/2011
Varsta : 42
Localizare : iasi

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos