CLUBUL CRESCATORILOR DE FRINGILLIDAE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Like/Tweet/+1
Subiecte similare
    Căutare
     
     

    Rezultate pe:
     


    Rechercher Cautare avansata

    Ultimele subiecte
    » Istoria canarilor orfeu
    Prima intalnire a membrilor clubului Icon_minitimeMar Oct 26, 2021 5:02 am Scris de Dan

    » Buna seara!
    Prima intalnire a membrilor clubului Icon_minitimeVin Sept 11, 2020 1:59 pm Scris de cristianurzica

    » expozitie bucuresti 2019
    Prima intalnire a membrilor clubului Icon_minitimeLun Oct 28, 2019 7:42 am Scris de GRINGO

    » Hibrizi scatiu x canar
    Prima intalnire a membrilor clubului Icon_minitimeJoi Oct 10, 2019 4:54 pm Scris de bliviudaniel

    » De ce nu avem rezultate pozitive in reproducerea pasarilor indigene.
    Prima intalnire a membrilor clubului Icon_minitimeMar Apr 30, 2019 10:26 am Scris de alinel

    » LISTA DE PRETURI LA PASARI
    Prima intalnire a membrilor clubului Icon_minitimeDum Mar 03, 2019 12:05 pm Scris de Admin

    » Proteine , zer de lapte
    Prima intalnire a membrilor clubului Icon_minitimeDum Mar 03, 2019 10:40 am Scris de Admin

    » Reproducere scatii!
    Prima intalnire a membrilor clubului Icon_minitimeSam Sept 22, 2018 10:31 am Scris de cristianurzica

    » Pasari la hranitoarea din gradina
    Prima intalnire a membrilor clubului Icon_minitimeSam Apr 07, 2018 6:30 pm Scris de Admin

    Navigare
     Portal
     Index
     Membri
     Profil
     FAQ
     Cautare
    Parteneri
    forum gratuit

    Sondaj
    Bookmarking social

    Bookmarking social reddit      

    Pastrati adresa test forum pe site-ul dvs. de bookmarking social

    Pastrati adresa CLUBUL CRESCATORILOR DE FRINGILLIDAE pe site-ul dvs. de bookmarking social


    Prima intalnire a membrilor clubului

    4 participanți

    In jos

    Prima intalnire a membrilor clubului Empty Prima intalnire a membrilor clubului

    Mesaj  cristianurzica Mier Iul 16, 2014 6:15 pm

    Buna seara tuturor!

    In urma unei discutii cu Eugen care ma intreba cand ne putem intalni mai multi din cadrul clubului pentru a discuta despre pasari, am lansat deja propunerea catorva dintre voi sa urmam exemplul membrilor Clubului National de Canari de Cantec Harz Roller si sa ne putem intalni intr-o locatie montana. M-am gandit ca ar fi bine sa ne intalnim in luna octombrie cand pasarile sunt naparlite si astfel sa putem aduce fiecare cateva exemplare deosebite. Vom fixa impreuna locatia si data acestei intalniri, in cadrul careia vom avea si cateva teme prezentate de Nea Dan, de Cosmin si de mine. Daca vor mai fi doritori de a sustine o anumita tema este binevenit si are tot sprijinul. In urma unei astfel de intalniri se vor lega prietenii si vom trai impreuna clipe de neuitat.  Very Happy 
    Astept si parerile voastre si sper ca aceasta actiune sa devina traditie.


    Cu drag,
    Cristian.
    cristianurzica
    cristianurzica
    Admin
    Admin

    Mesaje : 1023
    Puncte : 1116
    Data de inscriere : 27/02/2011
    Varsta : 43
    Localizare : Ploiesti

    Sus In jos

    Prima intalnire a membrilor clubului Empty Re: Prima intalnire a membrilor clubului

    Mesaj  CRISTIAN75 Joi Iul 17, 2014 12:12 pm

    Pot sa vin si eu sa prezint pastonele Cristian75 Smile? si chiar un seminar despre hranirea fringilidelor.
    avatar
    CRISTIAN75
    Utilizator
    Utilizator

    Mesaje : 75
    Puncte : 90
    Data de inscriere : 28/04/2011
    Varsta : 48
    Localizare : craiova -roma

    Sus In jos

    Prima intalnire a membrilor clubului Empty Re: Prima intalnire a membrilor clubului

    Mesaj  CRISTIAN75 Joi Iul 17, 2014 12:18 pm

    Pot aduce si citeva pasari mutate SA LE PREZINT SI SA VB CITECEVA DESPRE MUTATI.POT FACE SI UN STAND CU PRODUSE ORNITOLOGICE DACA SE DORESTE.
    avatar
    CRISTIAN75
    Utilizator
    Utilizator

    Mesaje : 75
    Puncte : 90
    Data de inscriere : 28/04/2011
    Varsta : 48
    Localizare : craiova -roma

    Sus In jos

    Prima intalnire a membrilor clubului Empty Re: Prima intalnire a membrilor clubului

    Mesaj  cristianurzica Vin Iul 18, 2014 9:36 am

    Nu cred ca este nevoie sa te deranjezi. Vei fi cu siguranta contactat pe pm de cei interesati.
    cristianurzica
    cristianurzica
    Admin
    Admin

    Mesaje : 1023
    Puncte : 1116
    Data de inscriere : 27/02/2011
    Varsta : 43
    Localizare : Ploiesti

    Sus In jos

    Prima intalnire a membrilor clubului Empty Re: Prima intalnire a membrilor clubului

    Mesaj  cuciureanu_sorin Sam Iul 19, 2014 3:18 am

    O idee minunata, Cristi.
    cuciureanu_sorin
    cuciureanu_sorin
    Admin
    Admin

    Mesaje : 819
    Puncte : 1055
    Data de inscriere : 05/03/2011
    Varsta : 48
    Localizare : iasi

    Sus In jos

    Prima intalnire a membrilor clubului Empty Re: Prima intalnire a membrilor clubului

    Mesaj  Admin Lun Iul 21, 2014 3:57 am

    Foarte buna ideia si va doresc distractie placuta Wink
    Admin
    Admin
    Admin
    Admin

    Mesaje : 402
    Puncte : 532
    Data de inscriere : 26/02/2011
    Varsta : 44
    Localizare : Berlin

    https://clubulromandefringil.forumgratuit.ro

    Sus In jos

    Prima intalnire a membrilor clubului Empty Re: Prima intalnire a membrilor clubului

    Mesaj  Continut sponsorizat


    Continut sponsorizat


    Sus In jos

    Sus

    - Subiecte similare

     
    Permisiunile acestui forum:
    Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum